Ogi u poseti
Imam drugaricu.
Ona je u stvari pravi drugar! Mnogo je volim!
Znamo se iz srednje škole i nastavile smo da se družimo.
Kao što rekoh, pravi je drugar i mnogo je volim.
Uvek je bila nesrećna u ljubavi, zaljubljivala se u neke mamlaze koji je nikako nisu zasluživali.
Onda je upoznala sadašnjeg muža, dobila Ogija i sredila život. Kupili stan, diplomirala na fakultetu.
Nekako kada god pričam o njoj, njenom mužu i njenom sinu, odma’ se rasplačem. Od sreće. Nekako sam ”plačivaginasta” kada pričam o njima. Neopisivo sam srećna što je sve ispalo super ”na kraju”. Kao u nekom filmu.
Muž joj je super čovek, vole se, zajedno brinu o Ogiju i …evo odma’ mi suze polaze.
Došli su u posetu kod nas pre neki dan. Svo troje. Ogi je je jedna preslatka beba od dva i po meseca.
Sve nas je kupio. Moja mama ga do tada nije upoznala, ali čim ga je upoznala zaljubila se u njega. Uzela ga je i nije ispuštala iz ruku, iako je protivnik toga da se deca nauče ”na ruke”. Sva se raznežila i pričala sa njim, nosala ga tamo – vamo i sve u svemu dobro me zabrinula. Zrela je za unuče.
Čak sam ga i ja uzela. Ja naime, imam problem da držim decu do 5 meseci. Umislila sam neki strah da ću da povredim dete ako ga budem nosila. Međutim, dali su mi Ogija, na kratko, ali su stigli da dokumentuju taj fenomen. Ivana uzela bebu u ruke.
I tako…sve nešto lepo. Mnogo sam srećna zbog njih.
Deca oplemenjuju čoveka
I ovu pesmu u ovoj interpretaciji mnogo volim, i ide mi nekako uz ovaj text.
Uživajte
april 22nd, 2009 at 14:39
Andjelak
april 22nd, 2009 at 16:28
Ja i ti smo isti i ja takodje mnogo volim male bebe. : p
april 22nd, 2009 at 16:29
A i pesma je super. : D
april 22nd, 2009 at 16:37
Bebci su genijalci!
april 22nd, 2009 at 17:22
…sve nesto lepo…
april 22nd, 2009 at 18:45
Deca zaista oplemenjuju život i čine ga lepšim. Kad ih vidim tako sićušne, dođe mi još jedno da rodim
april 22nd, 2009 at 18:58
Presladak je, kako da se ne zaljubis?
I sto da te brine mamina zrelost za unucice? Svi potrebni elementi su tu, ajd ti samo kreni.
I meni tako malo-malo, pa dodje… cuti, ne pominji Dedi, stra’ ga ‘vata, godine, sta li je?!
april 22nd, 2009 at 19:11
E, lepo ti stoji!
april 22nd, 2009 at 19:28
Deda, pa jeste

Deda već može, ali ti? 
Čarolija, pa ti rodi još jedno. Ja imam neku teoriju da si ti takva kakva jesi – čarobna, baš zbog bogatstva dece koje imaš
Sanja, ju bre kako tebi dođe da budeš baba sa 29 godina, beše?!
Šaputalica, ćut’ bre!
april 22nd, 2009 at 20:56
A što šapke da ćuti? Pa stvarno ti lepo stoji
…
Ogi je presladak, muzikica po mom ukusu, tebi lepo stoji bebac … i svi srećni i zadovoljni, a naročito baba
april 22nd, 2009 at 21:01
Lele, Suske, kada te ”baba” čuje da si je nazvala babom…..
april 22nd, 2009 at 22:27
Ma ne bre, meni dodje jos jednom da budem mama, sta cu, mladost-ludost!
april 22nd, 2009 at 22:28
Joj, ispravi mi ime, nisam ni gledala. Pa obrisi i ovo.
april 22nd, 2009 at 23:09
ANA je prva na mojoj listi po tome kako je uticala na moje emocije a OGI je tek malo ispod nje.Kada ovako pises,dirnes me u neki zivac…placem,lepo mi je i ne znam sta da kazem.Volim te.
april 22nd, 2009 at 23:12
Suske : i svi srećni i zadovoljni, a naročito baba
A, ne hvala, ako treba – nema potrebe, sto bi rekao jedan moj drug.
april 23rd, 2009 at 00:49
Jedna je moja drugarica imala problema da zamisli sebe sa bebom u rukama (imao sam i ja sve dok nisam jednu uzeo), ali ona je imala problem da sebe zamisli kao majku, što verovatno nije redak slučaj. Prošlo je par godina i ona dođe sa izjavom: Nešto mi se, nećeš verovati, priželelo da imam bebu. Ja kažem: verujem, ..a posle par sekundi oduševljenja vidjenja nje u toj ulozi dodam, ali kako to da si uvek pričala da ti nisi za to i da nikad nećeš biti majka. Pa jebiga, kaže ona, došlo mi , ali to ne znači da hoću bebu, samo mi tako došlo. I ja joj na to kažem: Eeee jebiga, sereš.
april 23rd, 2009 at 04:06
prvi pogled..instant ljubav..
milion puta ustajes, da bi video da li dise..( Tata )
april 23rd, 2009 at 11:08
Sanja, mrzi me, a i ne znam kako da ispravim ono sa imenima, ali nema veze, dajte još jedno bebče. Vam treba bebisterka možda?
Šalim se. Drago mi je da moje pisanje utiče na tebe.
Teto, volim i ja tebe. Plačeš i lepo ti?! Ulaziš u klimaks ili šta?
Dušane, ne sere, stvarno ti tek tako dođe. Meni evo tek tako došlo ovih meseci
Zli, lepo
april 23rd, 2009 at 15:31
Ne ulazim u klimaks,IVANA,nego me hvata kriza……srednjeg doba!
april 23rd, 2009 at 16:47
#Monika?
Pa šta je sad odjednom?
ha, ha, ha …
ali jednog dana
april 23rd, 2009 at 18:53
Jeste, jednog dana, ali ne sada, jos sam mlada i neUkusna.
Salim se , mislis, mene neko nesto pita ! Ja bebe obozavam.
novembar 1st, 2010 at 15:31
[...] Volim Jeku i Ogija [...]